2004 yılında İTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezuniyetinden sonra insanlara konut yerine yaşam alanı sunmak için yola çıktım. 2006 yılında İstanbul’dan ayrılıp gayrimenkul ve konut sektörüne projeler inşaa etmek için İzmir’e yerleştim. Bornova’da kendi ismim ile faaliyet gösteren inşaat ve gayrimenkul yatırım şirketiyle ilk kez konut alıcıları ile buluşmuş ve teslim süresinden çok önce dairelerde yaşamı başlattık. İnovasyon çağının bilinciyle 2020 yılında inşaat sektörüyle yetinmeyip, Turizm ve Gıda sektörleri için INOVAS markasını ve VAVA HOME konsepti bünyesine katmış, marka ve patent haklarını aldık. Gıda sektöründe özellikle İzmir’de Levant mutfağı ( Doğu Akdeniz mutfağı ) ihtiyacını görüp GASTRONOVAS markasını bünyemize aldık. İzmir’li yemek severleri ilk defa yeni tatlar ile buluşturmaya başladık.

3 farklı sektörde yer alarak temel taşlarını oluşturan Inovas, önceliğini her zaman insan hayatını kolaylaştırmaya yöneltmektedir. VAVA Konsept adı ile işleyişe sunulan Inovas Residence, içerisinde çok sayıda hizmeti barındırmaktadır. Topraktan satın alım yapıldığı takdirde iç mimari işlemlerini kişiselleştirme hizmeti sunmasının yanı sıra otel tadında bir konut vaat etmektedir. 1+1 ve 2+1’lerden oluşan 33 dairesi bulunan VAVA Konsept ile housekeeping, bakım-onarım, temizlik-ütü, toplantı salonu, sanal ofis, resepsiyon vb. gibi çok sayıda artı yön müşterilere sunulmaktadır. Bunun yanı sıra düşük aidat ile hizmetler verimli hale getirilmektedir. VAVA Konsept tüm bunların yanı sıra konumu ile de göz doldurmaktadır. İzmir’in en seçkin AVM’leri arasında yer alan Point AVM’nin yanında yer alan Inovas Residence, yatırım düşünenlere kurumsal kira garantisi verebiliyor.

VAVA Konsept dışında Inovas Hotel ve Patisserie, firmanın yükselen diğer yıldızları olmaktadır. Hotel hizmeti, Inovas Residence ile aynı ortamda yer almaktadır. 48 odalı butik otel ile sektörüne yeni bir boyut katan Inovas, sosyal alanları ile müşterilere ferah bir deneyim vaat ediyor. Toplu taşıma, şehirlerarası tren vb. gibi alanlara 100 mt. mesafesi ile ulaşım avantajını da içerisinde barındıran Inovas, yatırım ve yaşam için birebir hizmetler sunuyor.

Inovas’ın bir diğer dalı olan Patisserie, Premium paketlenmiş çikolata, kurabiye, mekik kek, muffin vb. ürün grubu ile ilerlemektedir. Daha çok kurumsal firmalara hizmet eden Inovas Patisserie, özenle paketlenmiş gıdaları kurumsallara, son tüketicilere ve satış noktalarına ulaştırmaktadır.

           

bilgi isteme formu

KVKK metnini okudum kabul ediyorum.

takip edin

Bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

çalışma saatlerimiz

pazartesi - cuma

08:30 - 18:00

cumartesi

08:30 - 15:00